Tramvaiul 25 circulă cu o ușă defectă deschisă. Călătorii acuză un pericol real și ironizează „ventilația naturală”
Un tramvai de pe linia 25 a fost surprins circulând cu o ușă defectă rămasă deschisă, deși avea pasageri la bord. Călătorii au atras atenția asupra pericolului, iar unii au făcut haz de necaz, spunând că, în lipsa aerului condiționat, beneficiază de „ventilație naturală”.











